Apartament w centrum Krakowa

Prosto, przejrzyście, przestrzennie, bez zbędnych dekoracji, a zarazem ciekawie i z pomysłem. To nasz 160 metrowy apartament.

 

Precyzyjnie dobrane materiały wykończeniowe, a także stonowane kolory –cały wystrój zaś tworzy idealną, przejrzystą całość.

 

Duży salon połączony z kuchnią pozwala zarówno na wyciszenie po całodniowych spotkaniach biznesowych, jak i zorganizowanie przyjęcia dla rodziny i przyjaciół, a spójne i odpowiednio dobrane kolory doskonale komponują się z japońskim ogrodem na zewnątrz.

 

Trzy oddzielne sypialnie pozostają w kompozycji kolorystycznej z resztą mieszkania, a odpowiednio delikatnie dobrane - do wieku dzieci – kolory,tworzą harmonię z resztą mieszkania oraz ogrodem.

Sypialnia właścicieli daje odczucie przestrzeni i luksusu. W tej otwartej przestrzeni zaprojektowano wannę i prysznic, tworząc nowoczesne i wyzwolone  z tradycjonalizmu wnętrze. Połączenie funkcji sypialni z łazienką, otwartą garderobą i toaletką powoduje, iż wnętrze jest niezwykle funkcjonalne i ergonomiczne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Design Sense

ul. Kilińskiego 2,

30-308 Kraków

woj. małopolskie

NIP: 676-257-64-86

  • Facebook
  • Instagram

FORMULARZ KONTAKTOWY